Úvod » Novinky » Jung Basis

Jung Basis

Jedna směs pro širokou škálu výrobků z lité třené hmoty

Jung Basis je chuťově vyváženou směsí univerzálně použitelnou pro širokou škálu výrobků z lité třené hmoty - na koláče, bábovky, beránky, muffiny i dortové korpusy. Výrobkům propůjčuje jedinečnou chuť, která ovšem v kombinaci s dalšími surovinami neruší, ba naopak, jejich chuť dokáže podtrhnout a výrobkům dodat punc originality.

Ze směsi Jung Basis připravíte hladkou hmotu, se kterou se dobře pracuje, která se snadno roztírá, je stabilní a dobře drží další suroviny včetně čokolády, ovoce i náplní. Výběrem tuku v receptuře ovlivníte strukturu výsledného korpusu, a přesto pokaždé získáváte krásně vláčné výrobky, které vydrží dlouho čerstvé.

Jung Basis využijete jak na výrobky pečené na plechu, tak i v ráfku, v pečících i silikonových formách. Je použitelný na všech provozech, od řemeslných cukráren po průmyslové provozy, kavárny, hotely a restaurace.

Variabilitu aplikací směsi Jung Basis nejlépe dokládá šíře receptur, které jsme pro Vás připravili. Více informací získáte u našich obchodních zástupců.

 

Přejít na obsah | Přejít na navigaci