Úvod » O nás

O nás

Společnost Zeelandia (původně Lactoprot Bohemia) na českém trhu působí od roku 1990. Během let se vypracovala mezi nejvýznamnější dodavatele surovin a přípravků pro pekaře a cukráře na našem trhu. Neomezili jsme se však pouze na pekaře a cukráře, v roce 1993 jsme svou činnost rozšířili i o oblast gastronomie. Naší ambicí je stát se silnou potravinářskou firmou nejen v rámci České republiky, ale i v celé střední Evropě. Některé výrobky (ořechové směsi a fermentované výrobky) vyrábíme pro celý koncern Zeelandia.

Svým zákazníkům se snažíme dodávat ty nejkvalitnější výrobky a poskytovat jim co nejlepší servis. Suroviny, ze kterých vyrábíme, jsou pečlivě kontrolovány a vybírány. Samotný průběh výroby je podroben přísné kontrole. Naše výrobky se k zákazníkům dostávají převážně prostřednictvím naší vlastní logistické sítě. V současnosti máme 4 sklady, ze kterých výrobky putují přímo až k nim.

Neustále pracujeme na vývoji nových výrobků, díky společnému úsilí vývojových týmů v Čechách i v zahraničí zákazníkům můžeme nabídnout produkty, které uspokojí jejich potřeby a přání. Sledujeme spotřebitelské trendy a snažíme se poskytovat svým zákazníkům to, co si spotřebitelé žádají. Naším cílem je usnadnit našim zákazníkům jejich práci, poskytovat jim co nejlepší suroviny a nabídnout jim i pomoc při zavádění nových výrobků na trh. Svým sortimentem jsme schopni uspokojit jak velké zákazníky produkty vyráběnými „na míru“, tak i malé výrobce. 

Jsme tady pro Vás.

Přejít na obsah | Přejít na navigaci