Úvod » Novinky » Spuštění klientské zóny

Spuštění klientské zóny

Nová služba zákazníkům Zeelandia

V dnešní novince jsme si pro Vás připravili průvodce klientskou zónou, kde si nastíníme některé výhody, které Vám její používání může přinést.

Portál je určen B2B zákazníkům, profesionálům z pekařské, cukrářské a gastro oblasti.

 

Klientská zóna slouží primárně pro následující účely:

 

  • Máte možnost mít zde uloženy receptury, ve kterých jsou použity suroviny společnosti Zeelandia, a u nich pak možnost výpočtu surovinových nákladů, nutričních hodnot a v neposlední řadě možnost tisku vhodného a legislativně správného textu na etiketu.

 

  • Kromě již používaných receptur Vám dále nabízíme i možnost se inspirovat aplikačními recepturami, které si pro Vás připravili naši technologové.

 

  • Nedílnou výhodou je i možnost a snadný přístup ke specifikacím daných produktů a tabulce s přehledem alergenů obsažených v našich produktech.

 

 

Při vytváření klientské zóny jsme dbali na její jednoduchost, a proto je pro Vás registrace otázkou jen několika málo vteřin. Stačí pouze kliknout na tlačítko „Klientská zóna“, které se nachází v pravém horním rohu našich webových stránek.

 

 

Poté klikněte na „nová registrace“ a z nabídky vyberte, zda již jste existujícím zákazníkem společnosti Zeelandia a v posledním roce jste od nás nějaké produkty odebíral, či zda se jím teprve chystáte stát.

 

 

Po vyplnění základních kontaktních údajů Vám bude pomocí uvedeného emailu přidělena nová registrace do portálu.

Věříme, že se Vám klientská zóna stane oporou a inspirací při Vaší práci.

 

Přejít na obsah | Přejít na navigaci