Úvod » O nás » Vzdělávání

Vzdělávání

Společnost Zeelandia se snaží svým zákazníkům nabízet výrobky nejvyšší kvality a poskytovat co nejlepší péči a servis. Věříme, že k dosažení těchto cílů musíme upřít pozornost na systém vzdělávání našich pracovníků. Chceme zvyšovat jejich kvalifikaci a rozšiřovat jejich znalosti. Stejnou možnost však chceme nabídnout i Vám, našim zákazníkům. Věříme, že vzdělávání je cestou k našemu společnému úspěchu.

Každoročně připravujeme program školení, jak z oblasti pekařiny, tak i cukrařiny, která, jak pevně věříme, Vás zaujmou a poskytnou nové, zajímavé a hlavně pro Vás užitečné informace. V našem školícím středisku Vám chceme předat znalosti i zkušenosti našich pracovníků. Zapojili jsme rovněž odborníky, kteří se s Vámi podělí o vědomosti ze svého oboru. Budete mít možnost dozvědět se něco nového, konzultovat své otázky se specialisty.

Součástí školení by neměla být pouze teorie. Informace, které během školení získáte, si můžete prakticky ověřit v demonstrační pekárně, cukrárně nebo gastrostudiu, které Vám budou po celou dobu školení k dispozici.

-

Na vzdělávání zaměstnanců jsme v rámci projektu Evropské unie obdrželi dotaci. Hlavním cílem projektu "Zeelandia - vzděláváním k vyšší profesionalitě" bylo vzdělávání našich zaměstnanců, které vedlo k rozvoji klíčových kompetencí, schopností, dovedností a zvýšení jejich kvalifikace.

V rámci tohoto projektu proběhla školení zaměřená na manažerské, komunikační a prodejní dovednosti, procesní analýzu systémů, ERP systémy, počítačové kurzy, výuka anglického jazyka a další.

Registrační číslo projektu: CZ.1.04/1.1.02/35.01353

esf-eu

Přejít na obsah | Přejít na navigaci