Kariéra Kariéra

Supply chain planner

Umíš pracovat s daty a procesy? Máš komunikační schopnosti a přehled v dodavatelských řetězcích? Pak hledáme právě tebe.

Supply chain planner (m/ž)

Již více než 30 let je Zeelandia synonymem pro kvalitní produkty a služby v potravinářském průmyslu. Naším cílem je být první volbou pro naše zákazníky, podporovat je v jejich úspěchu a být jim spolehlivým partnerem.

Předpokladem k dosažení vytyčeného cíle je dobře nastavený a funkční proces plánování a řízení dodavatelského řetězce. Proto hledáme supply chain plannera, který posílí náš tým logistiky, převezme si zodpovědnost za optimalizaci operací dodavatelského řetězce, předpovídání poptávky a pomůže nám tuto disciplínu posunout na vyšší úroveň.

Ideální kandidát je:

  • Vynikající v práci s daty a datové analýze: Na základě dostupných prodejních a marketingových dat zpřesňuje prognózy poptávky navržené nástrojem pro plánování. Analýzou dat identifikuje oblasti pro zlepšení procesu a výkonnostních ukazatelů.
  • Znalý logistických procesů a řízení zásob: Vymyslí a zavede strategii řízení a doplňování zásob s účelem udržovat je na optimální úrovni. Má prokazatelnou praxi v oblasti plánování a řízení dodavatelského řetězce a ideálně i vzdělání v oboru.
  • Zvídavý, silný v syntéze a hledání komplexních řešení: Udržuje si přehled o všech dílčích procesech v dodavatelském řetězci, umí si pospojovat všechny jeho články a přinášet návrhy na jeho optimalizaci.
  • Digitální: Pomůže nám se zaváděním technologických řešení a nástrojů založených na datech s cílem zvýšit efektivitu a zkvalitnit rozhodování v oblasti dodavatelského řetězce.
  • Týmový hráč výborný v komunikaci: Úzce spolupracuje s různými odděleními napříč firmou a pomáhá sladit potřeby a zájmy všech zapojených stran.
  • Jazykově vybavený: Kromě češtiny ovládá plynně i komunikaci v angličtině, protože součástí jeho role je účast v mezinárodních projektech skupiny Zeelandia.

Jestli máš vše potřebné, pošli nám motivační dopis a životopis.

Doplňující informace

Místo výkonu práce: Česká republika

Požadované cizí jazyky: Angličtina 

Benefity: Bonusy/prémie, Placené volno 1 týden, Home office, Vlastní organizace práce a času, Sleva na firemní výrobky, Firemní akce

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Pracovní smlouva.

Chceš zjistit víc o pozici, podmínkách nebo naší společnosti? Zavolej a zeptej se ( +420 381 791 824 )

Chceš zjistit víc a raději píšeš e-mail ( prace@zeelandia.cz )


Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdeš tady

Supply chain planner