Kariéra

Technolog potravinářské výroby (m/ž)

Jsi zodpovědný a máš v malíku technologické postupy? Vyznáš se navíc i v legislativě? Pak hledáme právě tebe.

Technolog potravinářské výroby (m/ž)

Stejně jako jakákoli jiná výroba vyžaduje i ta naše přesné dodržování technologického a výrobního procesu, aby na jejím konci vznikl produkt s deklarovanými parametry. Významnou měrou se na tom podílí technolog výroby. Jeho primárním úkolem je nastavit správně technologické procesy a tím zajistit, že naše produkty dosáhnou požadované kvality.

Co tedy můžeš od pozice očekávat a koho hledáme?

  • Budeš zodpovídat za definování a odzkoušení technologických postupů a jejich zavedení do výroby, stejně tak za provádění změn v postupech a jejich zanesení do pracovních postupů. Znalosti v oboru technologie potravin nebo chemie, znalost potravinářské legislativy a HACCP/ISO jsou proto nezbytností.
  • S kolegy z R&D budeš spolupracovat na vývoji a implementaci nových technologických postupů.
  • Pokud se něco ve výrobě po technologické stránce nepovede, musíš problém vyřešit. Bude na Tobě, abys našel/a příčinu, zanalyzoval/a jí a dotáhl/a vše do konce, tj. přijal/a vhodná nápravná opatření.
  • Seznámení personálu s technologickými postupy budeš provádět také Ty. K tomu Ti nesmí chybět schopnost srozumitelně komunikovat informace a vysvětlit je ostatním.
  • Nesmíš se bát pracovat rukama i na počítači. Jedná se o práci částečně v provozu, částečně v kanceláři.
  • Budeš v kontaktu s kolegy ze zahraničí, což bude vyžadovat schopnost domluvit se s nimi v angličtině.


Zajímá Tě, co Ti jako zaměstnavatel můžeme nabídnout a jak to u nás vypadá? Koukni se na naše video, ve kterém se to nejpodstatnější dozvíš: https://www.zeelandia.cz/kariera/video-jak-to-u-nas-vypada.

Zaujala Tě naše nabídka? Dej nám o sobě vědět. Je to jednoduché. Pošli své CV přes odpovědní formulář. Připoj i pár slov o tom, proč jsi zrovna Ty ta/ten pravá/ý.

Chceš zjistit víc o pozici, podmínkách nebo naší společnosti? Zavolej a zeptej se ( +420 381 791 824 )

Chceš zjistit víc a raději píšeš e-mail ( prace@zeelandia.cz )


Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdeš tady

Technolog potravinářské výroby (m/ž)