Kariéra

Vedoucí výroby (Chelčice)

Umíš řídit kolektiv, organizovat práci a hledat řešení? Vyznáš se ve výrobních procesech a technologiích? Neváhej se ozvat.

Vedoucí výroby (Chelčice)

V České republice máme celkem 3 výrobní provozy. Největší z nich je v Chelčicích u Vodňan, kde vyrábíme vařené náplně, jejichž základem jsou ovoce, zelenina nebo semínka a zrna nejrůznějších druhů. Pro tuto provozovnu hledáme v tuto chvíli vedoucího výroby.

Jeho hlavním úkolem bude zajistit bezproblémový chod výroby, řídit a koordinovat výrobní proces a zajistit plnění výrobního plánu i plánu nákladů. Co pozice obnáší a jaké klade požadavky na toho, kdo ji vykonává?

  • Potřebuje se umět orientovat ve výrobních postupech a technologiích i v běžných provozně ekonomických ukazatelích, protože ponese zodpovědnost za plnění plánu výroby a nákladů.
  • Musí si umět zorganizovat práci, stanovit priority a zvládnout identifikovat problémy a najít způsoby řešení. Koordinace a kontrola výrobní činnosti a řešení provozních záležitostí, často pod tlakem, to vyžadují.
  • Musí být tedy schopen/a vést podřízené zaměstnance na úrovni liniového managementu, rozvíjet je a motivovat. Vede napřímo 2 mistry a zodpovídá za celý výrobní úsek, který čítá okolo 30 zaměstnanců.
  • Nesmí se bát vymáhat dodržování nastavených pravidel. Zajišťuje totiž i dodržování BOZP a provozních předpisů a implementaci a dodržování systémů kvality.
  • Je týmový hráč zvyklý spolupracovat a komunikovat s ostatními.
  • Znalost anglického jazyka je nutností. Vyřizování požadavků z korporátu a komunikace se zahraničními kolegy se nelze vyhnout.


Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám své CV a motivační dopis.

Chceš zjistit víc o pozici, podmínkách nebo naší společnosti? Zavolej a zeptej se ( +420 381 791 824 )

Chceš zjistit víc a raději píšeš e-mail ( prace@zeelandia.cz )


Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdeš tady

Vedoucí výroby (Chelčice)