Novinky

Malování na marcipán

Zeelandia se výrobou mandlového marcipánu zabývá již od roku 1920. Díky mnohaletým zkušenostem jsme získali neocenitelné znalosti v oblasti surovin, přípravy i aplikací.

Nabízíme vám novinku, bělený marcipán Maro Marzipan 1:3. Vyrábí se z pečlivě vybraných prvotřídních surovin, které mu dodávají vynikající chuť a především skvělé modelovací vlastnosti. Kvalitu marcipánu poznáte podle obsahu mandlí – čím vyšší poddíl, tím vyšší kvalita. Náš bělený Maro Marzipan je vyráběn v poměru 1:3 (jeden díl mandlí a tři díly cukru). Je poddajný a snadno se rozvaluje. Přestože neobsahuje žádné konzervační látky, zůstává dlouho pružný a měkký. Konečné produkty nejsou citlivé na vlhkost v chladničce, nerozpouští se.

Bělený marcipán najde široké uplatnění. Mnoho z nás si těžko představí svatbu bez sněhově bílého dortu, ale na bělený marcipán se dá i pohodlně malovat. Zkuste abstraktní tahy štětcem v barevných kombinacích, nebo klasiku květinových vzorů. Velmi efektní a zároveň snadná je dekorace pomocí airbrushe, formou nástřiku barevného přechodu.Maro bělený marcipán

Malování_B.jpg  Malování_A.jpg  Malování_C.jpg

Malování na marcipán