Úvod » Novinky » Retro kampaň – Stará dobrá pekařina

Retro kampaň – Stará dobrá pekařina

Připomínání starých receptur je v dnešní době trendem. Někteří konzumenti nostalgicky vzpomínají na to, co zažívali a jedli v mládí, jiní (stále ještě mladí) jsou zase zvědaví a chtějí ochutnat, jaké to tedy bylo dřív. Připomínání minulosti napříč společností také nahrává 50. výročí okupace a 100. výročí vzniku naší republiky.

Každopádně zájem o retro výrobky mezi konzumenty tu je. Pátrali jsme v historických písemných pramenech, ale i mezi pamětníky na pekárnách. Posbírali jsme tak celou sbírku zajímavých a přitom dnes zapomenutých receptur a zamysleli jsme se nad tím, jak stejných výrobků dosáhnout s dnešními surovinami.

Máme pro Vás připraven i návrh grafických podkladů, které můžete použít ke komunikaci tématu na Vaše zákazníky. V případě zájmu se obraťte na svého obchodního zástupce, který Vám poskytne podrobnější informace. Pojďte s námi nabídnout spotřebitelům pekařské výrobky inspirované dobou, kdy se na požitkářství nešetřilo.

 

Prohlédněte si ukázky našich Retro výrobků. Receptury obdržíte u vašeho obchodního zástupce Zeelandia.

 

Slané výrobky:

      Selský chléb        Karlovarský rohlík      Grahamova večka              Osuch                    Bosňák              Bletrovaný loupák           Caletka

 

Sladké výrobky:

    Kynutá bábovka        Jankovy buchty     Bratislavské rohlíčky       Višňový koláč    Valašský hruškový koláč       Chala             Švýcarka ořechová       Hřeben makový    Moravské koláče stříhané

Přejít na obsah | Přejít na navigaci