Novinky Novinky

Clean Label:
Pečte jednoduše.
Přírodní cestou.

Clean Label: Pečte jednoduše. Přírodní cestou.

Ty nejlepší věci v životě jsou jednoduché. Jako křupavý, čerstvě upečený chleba. Pár kvalitních surovin – víc nic. Přesně po takových jednoduchých dobrotách se zákazníci v poslední době ptají. Chtějí kupovat dobré pečivo z jednoduchých surovin. A jsou ochotní si připlatit. Proto jsme vytvořili řadu Clean Label. S ní napečete křupavé chleby, voňavé housky a jemné vánočky s kratičkým, přírodním složením. Pečte jednoduše. Pečte pečivo, pro které se zákazníci vrací.

Co je Clean Label? Pečivo z prostých surovin.

Clean Label je řada výrobků pro pekaře se složením z přírody. Obsahují jen pár přírodních surovin, které známe a umíme vyslovit. Nic navíc. Ve složení najdete suroviny, jako je kvalitní mouka, různá semínka, slad, lepek a sůl. Jedinými přídatnými látkami jsou kvas a acerola – plody tropické třešně bohaté na vitamín C. V řadě Clean Label najdete výrobky, které vám šetří práci:

Prohlédněte si leták řady Clean Label

Jednoduché pečení. Vždy vytáhnete z pece stejný výsledek.

Když pečete z přírodních surovin, není snadné napéct vždy stejné bochníky. Vyladili jsme Clean label výrobky tak, aby pro vás bylo pečení opravdu jednoduché. Výsledek je pokaždé stejný. Stejně křupavý, stejně nakynutý, stejně vláčný.

Jednoduchý prodej. Pásky už jsme připravili.

Asi si říkáte: Jednoduché složení, to zní dobře. Ale jak zákazník takové výrobky pozná? Na to jsme mysleli a připravili jsme pro vás pásky na chléb „Přírodní cestou“. Díky nim vaše chleby zaujmou na první pohled. Ukažte zákazníkům, že pečete jednoduše. Vraťte na jejich stoly jednoduché přírodní suroviny.

Výrobky řady Clean Label

Non E se mění na Clean Label.

Naším cílem je nejen dodávat kvalitní pekařské a cukrářské suroviny, ale zároveň splňovat přísné nároky české i evropské legislativy. Proto měníme označení výrobků řady Non E na Clean Label.

Clean Label: Pečte jednoduše. Přírodní cestou.