Novinky

Dar pro táborskou nemocnici

Dar pro táborskou nemocnici

Současná doba je nelehká a ten, kdo nám v ní může pomoci nejvíce kromě nás samých, jsou především lékaři a zdravotníci. Nás současná klesající čísla nakažených mohou naplňovat optimismem, bohužel čísla hospitalizovaných teprve dosahují svého vrcholu.

V táborské nemocnici začínají klesat čísla hospitalizovaných teprve v těchto dnech. Mají zde v současnosti celkem 6 “covidových oddělení” a vzhlížejí k příštímu týdnu, kdy snad budou moci nechat jedno z oddělení zavřené a konečně si část zdravotníků odpočine.

Vážíme si této práce a chtěli jsme nějak vyjádřit obdiv nad jejich nasazením. Proto jsme se rozhodli udělat jim alespoň jeden den sladší a vyslat zprávu, že jim v jejich práci fandíme. A protože jsme společností, která vyrábí suroviny pro pekaře a cukráře, chtěli jsme, aby si mohli pochutnat na výrobcích z našich a s našimi surovinami.

nem_2.jpg


Ve čtvrtek 19. 11. jsme tak předali táborské nemocnici (konkrétně jejímu ekonomicky-provoznímu náměstkovi p. Kubešovi a vedoucí nemocniční jídelny pí Matuškové) celkem 2000 pekařských výrobků
(třených řezů, croissantů, koláčů a zelňáků), aby každý zaměstnanec věděl, že i jeho práce si vážíme, a aby se na každého dostalo. Výrobky napečené Pekařstvím Štefka, budou distribuovány celý den do všech oddělení nemocnice se vzkazem od naší společnosti a jejích zaměstnanců.

PHOTO-2020-11-19 Zeelandia 2.jpg    

Dar pro táborskou nemocnici