Novinky

Hotové základy na oblíbené smetanové dezerty

V jednoduchosti je krása 

 

Připravte svým zákazníkům svěží letní dezerty. S našimi hotovými základy je to tak snadné. Nyní máte na výběr hned z trojice oblíbených smetanových dezertů: panna cotty, tiramisu a crèmu brûlée. Vynikají jemnou, krémovou konzistencí, autentickou chutí a navíc jsou připravené během chvíle. Stačí rozehřát nebo vyšlehat, nadávkovat do formiček a zachladit. 

 

Všechny tři základy jsou dodávány v praktickém 1l balení, které umožňuje vyrábět dezerty po malých dávkách! Ideální pro cukrárny, kavárny, hotely i restaurace.

 

Debic Creme Brulee NOVINKA – Hotový základ na Crème Brûlée či Crema Catalana s pravou vanilkou. Krém, který použijete i do řady dalších dezertů či dortů. Více info, receptury a video zde.

Creme_Brulee_V_02.jpgVanilkovy_dort_Creme_Brulee_01.jpgMalinovy_dezert_Frutafill_malina_Creme_Brulee_04.jpg

 

Debic Tiramisu NOVINKA – Hotový základ ze smetany a 55 % mascarpone pro přípravu krému na tiramisu nebo dalších dezertů s krémem z mascarpone. Více info, receptury a video zde.

Tiramisu_V_01.jpgDort_Tiramisu_Compound_Irska_kava.jpg

 

Panna Cotta – Hotový základ pro přípravu panna cottu s jemnou vanilkovou chutí, který využijete do pohárů, dortů i nejrůznějších dezertů. Více info a receptury zde.

Panna_cotta_Frutafill_malina_01.jpgZebra_dort_Panna_cotta_Double_Choc_Cake_Naplnovy_krem_liskoorechovy.jpg

Hotové základy na oblíbené smetanové dezerty